Close
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı, No:274 Mahall İş Merkezi C2 Blok Kat:9 No:58 Çankaya- Ankara / TR
Open: Her Gün 09:00 - 20:00

Biz Kimiz?

hakkımızda

Salonumuzu açtığımız, ilk müşterimizi kabul ettiğimiz günden itibaren müşteri memnuniyeti bizim için hep ön planda oldu, kaliteli hizmet anlayışı ile birçok kusursuz işe imza attık. Aynı zamanda tedarikçi olmamız sebebi ile farklı markaları deneme şansımız oldu ve memnun kalmadıklarımızı raflarımıza bir daha hiç koymadık. Çeşitlilik her zaman bizim için önemliydi, seçenek bu kadar çok olunca müşterilerimizi deneyimimizle yönlendirmek bizi sizlerin gözünde tercih sebebi olmamızı sağladı. Sizin için ayırdığımız zamanda bizim için kısıt hiçbir zaman olmadı, mükemmel olması için ne kadar sürerse o kadar vakit ayırdık, bu sebeple hep butik çalıştık. Seri üretim yapmadık, sizinle randevu öncesi bir araya gelip tam olarak ne istediğinizi, ayırdığınız zamanı konuşup o şekilde randevu verdik. Sizlerle mutlu olarak vedalaşırken hep bir sonraki randevunuzu konuştuk.

Pandemi süreci ile ilgili alınması gereken önlemleri yakından takip ediyoruz. Tek kullanımlık size özel ürünler tercih ediyoruz. Randevular arası 30 dakika ara veriyoruz, ofisimizi steril ediyoruz.  Uygulamanın çeşidine göre 2 ya da 3 kere ara veriyoruz, sizi dinlendiriyoruz.

Malzeme tedarikçisiyiz, ofisimizde “Nail Bar” ımız tamamen bir görsel şölen. İhtiyacınız olan ürünleri size uygulanışını gösterip tanıtım yaptıktan sonra veriyoruz.

Sizler bu sanatı öğrenmek istiyorsanız workshoplar veya birebir özel eğitim ile sizlere bu sanatı öğretiyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kısmından bize yazmanı veya eğitim randevu almanız yeterli.

Bünyemizde “Teknik Servis” atölyemiz mevcut herhangi bir ekipmanla sorun yaşadığınızda bizden almış olun veya başka bir şekilde temin etmiş olun seve seve yardımcı oluyoruz.

Sanatçının detaylı cv sine sanatçı kısmımızdan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak çok kolay. Eskişehir yolu üzerinde Mahall Ankara İş Merkezindeyiz. Misafir otoparkımız mevcut, Eskişehir yolu üzerinden geçen tüm toplu taşıma araçları bizim önümüzden geçiyor, ayrıca Çayyolu metrosunu da kullanabilirsiniz “Tarım Bakanlığı-Danıştay” durağında inmeniz yeterli. Detaylı adrese iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın.